Další štěňátka jsou u nás v plánu toto jaro. Maminkou příštího vrhu bude Kirke :) 

Tento vrh bude druhým vrhem Kirke. Štěňátka z jejího prvního vrhu nám dělají samou radost. Některá již dokonce začala svou závodní v obedience a agility, jiná se připravují v záchranařině i v obranách.

 jaro 2020

Nakryto 9.1.
Narozeni 10.3.
3 kluci a 2 holky :)
reesheja_D.jpg

Kirké je neúnavný aportér, neustále vyžadující práci a škemrající o povely. Pracuje za balonek (nebo sirku, šišku, kus staré ponožky,..) i žrádlo (nebo cokoliv, co se dá i jen zdánlivě sežrat), rychle a s obrovskou chutí. Umí ale i odpočívat, ráda cestuje, mazlí se, kamarádí s lidmi i psi (obého pohlaví). Neřeší cizí prostředí, zvuky, povrchy, nemá reakci na střelbu. Je to neuvěřitelný optimista a je radost s ní pracovat. Snese i fyzickou a psychickou zátěž a u ovcí má pěkný styl.

Boost je psík s čistě pracovním rodokmenem dvojí registrace a narodil se ve Švýcarsku. Celá jeho rodina se věnuje pasení ovcí buď na farmě nebo i na velkých závodech jako mistrovství Švýcarska. Jsou to silní psi, kteří si poradí i s ne tak jednoduchými ovcemi. V jeho rodokmenu najdeme i Continental Championy. Boost sám se věnuje agility, kde patří k Německé špičce a startuje i na mezinárodních závodech jako European Open. I on má velké will to please, je kamarád se všemi psi, zvířaty i dětmi. Nevadí mu různé povrchy ani prostředí či různé zvuky. I on pracuje za hračky i pamlsky a snese psychický tlak.

Kirké i Boost jsou, jak už je u nás zvykem, prověřeni velkými závody. Pracují dravě, rychle a rádi, ale umí i odpočívat, když je třeba. Očekáváme štěňátka s vlastnostmi po rodičích a funkčního exteriéru, která budou vyrovnanými borderkami s obrovskou chutí pracovat na place sportovním i pasecím :)

Více informací naleznete na stránkách Kirké a báječného Pitríska, který je jejím otcem.

Čekací list pro tento vrh se již plní, proto nás neváhejte kontaktovat :)

Nezávazná návštěva je vítána!

Více o Boostovi:

Narozen 21. dubna 2014

Otec Geno vom Gnoogerberg

Matka Llanfarian Lass

černobílý, krátkosrstý

52 cm vysoký

DKK 0/0, DLK 0/0, OCD free

MDR +/+

CEA DNA Carrier

IGS Carrier

TNS normal

NCL normal