top of page

Pořadník

Pro štěňátka hledám vždy jen ty nejlepší a milující domovy, kde jim bude poskytnuta nadstandardní péče. Při výběru budoucích majitelů preferuji sportovní či pracovní domovy. Štěňátka nejsou umisťována do domovů, kde budou pouze na zahrádce u rodinného domku.

Štěnátka mají FCI registraci a jejich cena začíná na 1200euro a zvyšuje v závislosti na několika faktorech jako je cena krycího psa, přirozené krytí nebo inseminace, vzdálenost krycího psa, počet štěňat ve vrhu, sportovní úspěchy rodičů nebo jejich potomků. Přesná cena je stanovená po narození vrhu a je stejná pro všechna štěňata bez ohledu na pohlaví, barvu nebo typ srsti. Fenky nejsou prodávány na chov. Možnost chovu na fenkách je limitována následujícími pravidly - odchované vrhy budou vždy zapsány pod chovatelskou stanicí Reesheja a krycí pes je vždy vybírán majitelem chovatelské stanice Reesheja. 

 

Po vyplnění tohoto formuláře je Vaše jméno přidáno do pořadníku pro vybraný vrh.(Pokud chcete být zapsáni do pořadníků pro více vrhů, vyplňte prosím formulář pro každý vrh zvlášť.) Nezáleží při tom, zdali jste na pořadníku první nebo poslední - pokud jste pro daný vrh nebo štěně ideální majitel, vždy poskočíte v pořadníku nahoru:) Po narození vrhu kontaktuji každého pomocí jeho preferované kontaktní metody. (Máte 48h na potvrzení, že Váš zájem stále trvá před tím, než kontaktuji dalšího zájemce v pořadí). V případě potvrzení Vašeho rozhodnutí o štěněti z daného vrhu Vás požádám o zálohu 400euro. Zbylá část z celkové ceny štěněte je splatná při osobním vyzvednutí štěněte nebo před jeho předáním transportní společnosti. Zájemce je zodpovědný za nalezení a zorganizování způsobu transportu štěněte. Mohu některé transportní společnosti doporučit a také pomoci s dopravou štěněte na letiště. Náklady se většinou pohybují v rozmezí 400-600euro v závislosti na destinaci.

Štěňátka odcházejí do nových domovů nejdříve na 8 týdnech věku, s prvním očkováním, pasem, základní výbavou, krmením do prvních dnů, smlouvou a vyšetřením očí. Nově budou štěňátka odcházet pravěpodobně  již plně geneticky otestována. 

Závazná přihláška
Vybraný vrh
Preferované pohlaví štěněte
V případě fenky, máte zájem o chov za výše uvedených podmínek? (Pro podrobnější informace mě prosím kontaktujte)

Vaše přihláška do pořadníku dorazila vpořádku. Děkuji a hezký den!

bottom of page